15.02.24

Урок літератури на природі

 Сьогоднішній урок української літератури ми з учнями 5 класу проводили просто неба. Не користувалися зошитами, підручниками, не читали і не писали, а вчилися бачити, слухати й розуміти природу. Ці знання допоможуть дітям написати етюд про прихід весни.

Коли людина вчиться бачити і розуміти природу, тоді вона стає красивою.










Немає коментарів:

Дописати коментар

ХХІХ ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ПРОБА ПЕРА»

  Підбито підсумки ХХІХ обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цьогоріч свої творчі роботи представили 358 здобувачів освіти з різни...