22.03.23

Успіхи наших гуртківців.

 З 06 лютого до 09 березня 2023 року проходив обласний відбірковий конкурс читців, присвячений пам'яті Т. Г. Шевченка, який щороку на Сумщині відбувається за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Вихованка літературного гуртка "Мрія" Софія Чала взяла участь у конкурсі та була нагороджена дипломом. Вітаємо Софію та бажаємо подальших творчих успіхів.





Немає коментарів:

Дописати коментар

ХХІХ ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ПРОБА ПЕРА»

  Підбито підсумки ХХІХ обласного літературного конкурсу «Проба пера». Цьогоріч свої творчі роботи представили 358 здобувачів освіти з різни...